Opis naszego obiektu

Piaszczysta plaża

Dom na Plaży położony jest na klifie z którego schodami schodzi się na szeroką, piaszczystą plażę. Piasek na plaży jest jasny, czysty i drobny. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że fale morskie docierają podczas sztormu wprost w okolice naszego budynku.

Dzięki temu Goście mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem panoramy morza oraz powiewem morskiej bryzy a przede wszystkim romantycznym widokiem zachodzącego słońca.

Jakość powietrza

Szczególnego podkreślenia wymaga doskonała jakość powietrza – obiekt jest wysunięty do maksimum w kierunku morza jest na wydmach przysamej plaży – tym samym powietrze wokół pozbawione jest typowych alergenów pochodzących od traw, drzew, krzewów. Powietrze ma naturalnie dużą zawartość jodu. Na plaży spędzać można całe dnie wsłuchując się w szum morza i pozostając w kontakcie wzrokowym z osobami które pozostały w pokoju. Na życzenie wypożyczamy leżaki plażowe.

W pogodne i ciepłe noce można oglądać gwiazdozbiory i konstelacje z plaży lub bezpośrednio z balkonu. Szczególnie efektownie prezentują się także balony świetlne puszczane z plaży przy bezwietrznej pogodzie.

Pokoje nad samym morzem

Oferujemy  apartamenty oraz pokoje z balkonem nad samym morzem. Wszystkie pokoje w „Domu przy plaży” są wyposażone w łazienkę oraz wygodne hotelowe łóżka.

W pokojach nie ma aneksów kuchennych i obowiązuje zakaz gotowania, przyrządzania posiłków, gotowania herbaty, smażenia ryb itp. Do tego właśnie celu udostępniamy aneks kuchenny.

Aneks kuchenny

Dla naszych Gości, za darmo,  przez całą dobę,  oferujemy aneks kuchenny wyposażony w kuchnię, kuchenkę mikrofalową, ,naczynia, nakrycia, garnki i wszystko co potrzebne do gotowania. Dostępne są także pralka, żelazko, suszarnia. W Niechorzu jest dużo sklepów gdzie można zrobić zakupy, najbliższy sieciowy Polo Market w kierunku na Rewal (5 km) lub Biedronka pod Trzebiatowem (18 km).

Naszym Gościom oferujemy ponadto w części gastronomicznej:

  • wynajęcie sali bankietowej lub restauracji na wyłączność;
  • organizacja imprezy towarzyskiej w zamkniętym gronie, spotkania biznesowego, konferencji, szkolenia, uroczystości rodzinnej lub innej imprezy okolicznościowej:
  • catering - szeroki wybór smacznych gotowych posiłków w przystępnych cenach:

Szczegółowy opis oraz zdjęcia poszczególnych pokoi i apartamentów w zakładkach Apartamenty i pokoje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serdecznie zapraszamy do Niechorza w Gminie Rewal gdzie mogą spędzić Państwo nie tylko wakacje nad morzem w domu przy samej plaży. Warto tu zajrzeć i zostać na dłużej.
Oferujemy nie tylko noclegi nad morzem ale kompleksowy wypoczynek przez cały rok. Oferta rekreacyjna Niechorza, jak i całej Gminy Rewal jest bardzo bogata i urozmaicona.
Udostępnij na FB

Zalety i wady

Dlaczego warto zatrzymać się u nas

Obiekt położony jest na klifie z którego schodami schodzi się na szeroką, piaszczystą plażę. Piasek na plaży jest jasny, czysty i drobny. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że fale morskie docierają podczas sztormu wprost w okolice naszego budynku. Dzięki temu Goście mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem panoramy morza oraz powiewem morskiej bryzy a przede wszystkim romantycznym widokiem zachodzącego słońca

Cena pobytu

„Dom przy plaży” oferuje ekskluzywny widok na morze z apartamentów w niskiej cenie, nawet kilkukrotnie niższej niż w podobnie położonych obiektach. Nasza cena jest przyjazna ponieważ nie ma u nas basenu i Spa.

Czystość i jakość obsługi

Pokoje i apartamenty są czyste i nie zniszczone a  w pokojach obowiązuje zakaz palenia oraz przebywania zwierząt.

Wygoda pobytu

W pokojach są wygodne dobrej jakości hotelowe łóżka z podwójnym materacem sprężynowym i piankowym co daje przyjazną miękkość oraz sprężystość  i można się w nich wygodnie ułożyć. Pościel jest dobrej jakości z gatunkowego adamaszku. Na życzenie Gości udostępniamy ręczniki. Również na życzenie sprzątamy pokoje dodatkowo - gdy np. dzieci naniosą piasku z plaży.

Korzyści dodatkowe

  • Na całym obiekcie, we wszystkich pokojach udostępniamy bezpłatnie dostęp do bezprzewodowego Internetu.
  • DO DYSPOZYCJI Gości przez całą dobę jest wyposażona kuchnia samoobsługowa w której można przyrządzać posiłki i napoje.
  • W Sali klubowej oferujemy bezpłatnie duży stół bilardowy.
  • Dzieci mogą korzystać z mini placu zabaw na tarasie widokowym. Parę metrów dalej znajduje się największa piaskownica na świecie czyli plaża.
  • Niedaleko jest do latarni morskiej a do centrum Niechorza 3 minuty spacerem. Na plażę można zejść wygodnym zejściem które biegnie od tarasu widokowego.

Minusy i wady

Niestety pomimo wielu zalet jest też w naszym "Domu na Plaży" kilka niedogodności. Pragniemy być uczciwi wobec naszych Klientów wiec informujemy Państwa o nich.

Parking

Brak własnego dużego parkingu – samochody trzeba parkowac na parkingach zewnętrznych.

Taras widokowy

Od strony wschodniej, do 24 mogą dochodzić odgłosy Gości na tarasie widokowym. Zazwyczaj nie jest to uciążliwe – ale dla osób oczekujących maksymalnej ciszy polecamy stronę zachodnią.

Wilgotne powietrze

W pokojach na parterze, po otwarciu okna dostaje się wilgotne morskie powietrze o wilgotności  90%. Szczególnie w chłodniejsze dni i przy otwartym oknie aerozol z powietrza osadza się na przedmiotach, odzieży i pościeli. W związku z tym należy pilnować zamykania okien w dni zimniejsze lub sztormowe.

Serdecznie zapraszamy do Niechorza w Gminie Rewal gdzie mogą spędzić Państwo nie tylko wakacje nad morzem w domu przy samej plaży. Warto tu zajrzeć i zostać na dłużej.
Oferujemy nie tylko noclegi nad morzem ale kompleksowy wypoczynek przez cały rok. Oferta rekreacyjna Niechorza, jak i całej Gminy Rewal jest bardzo bogata i urozmaicona.
Udostępnij na FB

Walory zdrowotne

Walory zdrowotne pobytu w "Domu na Plaży"

Pobyt nad morzem poprawia również naszą ogólną kondycję i samopoczucie. Pobudzona gospodarka hormonalna tarczycy przyspiesza przemianę materii. Jod wspomaga odchudzanie, odpowiada za efektywne spalanie substancji energetycznych i proces rozkładu tłuszczów, pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Same hormony pozytywnie wpływają na samopoczucie, zdolność koncentracji, uodparniają na stres i zwiększają witalność.

Wysoka wilgotność powietrza

Wysoka wilgotność względna powietrza 75-90 % w otoczeniu budynku. Nadmorskie powietrze przesycone jest składnikami wody morskiej, w którym są mikroskopijne kryształki soli, a także brom, wapń i magnez. Te pierwiastki leczą katar, łagodzą stany zapalne w oskrzelach, alergię, astmę.

Powietrze morskie

Dobroczynny wpływ aerozolu wody morskiej odczuwany jest do około 300 m od linii wody, najmocniej natomiast w odległości do 150 m. Przychylnie patrzeć należy również na dni, kiedy to pechowo pogoda jest ciut mniej przyjazna - wietrzna czy wręcz sztormowa - wówczas bowiem stężenie jodu jest jeszcze wyższe. Jeżeli dodatkowo uwzględnimy charakterystyczną dla nadmorskiego mikroklimatu ujemną jonizację powietrza, z którą w głębi lądu spotykamy się właściwie jedynie po burzy, a która mobilizuje mechanizmy obronne organizmu przygotowując je do walki z późniejszymi infekcjami, pomaga oczyścić drogi oddechowe, sprawia, że powietrze staje się wolne od alergenów - otrzymujemy doskonałe warunki dla osób cierpiących na schorzenia górnych dróg oddechowych, w tym alergiczne i astmatyczne.

Materiały użyte do budowy domu

Ekologiczne materiały nie emitujące promieniowania użyte do budowy obiektu.

Dom przyjazny dla alergików

Dom jest wyposażony w antyalergiczny - radiacyjny system dogrzewania pokoi , przyjazny dla alergików. Ponadto w domu nie występują żadne zwierzęta, obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu na terenie domu i balkonach. W związku z duża wilgotnością powietrza i nie występowaniem w pobliży skupisk drzew i łąk obecność pyłków roślinnych jest ograniczona do minimum. Dbamy też o wysoką czystość w pokojach abu ograniczyć występowanie kurzu.

Zakaz palenia

Na terenie całego obiektu i balkonów jest bezwzględny zakaz palenia.

Serdecznie zapraszamy do Niechorza w Gminie Rewal gdzie mogą spędzić Państwo nie tylko wakacje nad morzem w domu przy samej plaży. Warto tu zajrzeć i zostać na dłużej.
Oferujemy nie tylko noclegi nad morzem ale kompleksowy wypoczynek przez cały rok. Oferta rekreacyjna Niechorza, jak i całej Gminy Rewal jest bardzo bogata i urozmaicona.
Udostępnij na FB

Terapia jodowa

Bezpłatna terapia jodem dla naszych Gości

Nadmorskie powietrze przesycone jest składnikami wody morskiej, w którym są mikroskopijne kryształki soli, a także brom, wapń i magnez. Te pierwiastki leczą katar, łagodzą stany zapalne w oskrzelach, alergię, astmę. Pierwszoplanowym bohaterem jest jednak jod.

Bałtyk wygrywa

Wielu specjalistów podkreśla wyjątkowość polskiego morza. Są tacy, którym trudno w to uwierzyć. Tłumaczą, że aerozol morski powstaje nad każdym morzem. To prawda, nad morzem Śródziemnym albo Czarnym również występuje jod. Jednak nad Bałtykiem i nad innymi morzami północnymi jest go znacznie więcej. Sprawia to większa prędkość wiatru nad Bałtykiem i wyższe fale, z których podczas rozbijania się o brzeg powstaje zdrowa mgiełka aerozolu.

Będąc nad morzem pamiętajmy - najwięcej jodu jest tuż nad samym brzegiem. Im dalej, tym jodu mniej, a już kilometr od plaży jest go w powietrzu tyle samo, co w centrum Warszawy.

Bliskość morza

Duże znaczenie w jodoterapii ma również bliskość samego morza - dobroczynny wpływ aerozolu odczuwany jest do około 300 m od linii wody, najmocniej natomiast w odległości do 150 m. Przychylnie patrzeć należy również na dni, kiedy to pechowo pogoda jest ciut mniej przyjazna - wietrzna czy wręcz sztormowa - wówczas bowiem stężenie jodu jest jeszcze wyższe. Jeżeli dodatkowo uwzględnimy charakterystyczną dla nadmorskiego mikroklimatu ujemną jonizację powietrza, z którą w głębi lądu spotykamy się właściwie jedynie po burzy, a która mobilizuje mechanizmy obronne organizmu przygotowując je do walki z późniejszymi infekcjami, pomaga oczyścić drogi oddechowe, sprawia, że powietrze staje się wolne od alergenów - otrzymujemy doskonałe warunki dla osób cierpiących na schorzenia górnych dróg oddechowych, w tym alergiczne i astmatyczne.

Pobyt nad morzem poprawia również naszą ogólną kondycję i samopoczucie. Pobudzona gospodarka hormonalna tarczycy przyspiesza przemianę materii.

Dzięki temu jod wspomaga odchudzanie, odpowiada za efektywne spalanie substancji energetycznych i proces rozkładu tłuszczów, pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Same hormony pozytywnie wpływają na samopoczucie, zdolność koncentracji, uodparniają na stres i zwiększają witalność.

Polecane linki o jodzie nad Bałtykiem

Serdecznie zapraszamy do Niechorza w Gminie Rewal gdzie mogą spędzić Państwo nie tylko wakacje nad morzem w domu przy samej plaży. Warto tu zajrzeć i zostać na dłużej.
Oferujemy nie tylko noclegi nad morzem ale kompleksowy wypoczynek przez cały rok. Oferta rekreacyjna Niechorza, jak i całej Gminy Rewal jest bardzo bogata i urozmaicona.
Udostępnij na FB

Atrakcje w naszej okolicy

Noclegi nad morzem w Niechorzu

Apartamenty Międzyzdroje czy pobyt w Hotelu Bałtyk? Dla nas wybór jest oczywisty!

Wybór optymalnego miejsca na letni wypoczynek wbrew pozorom przysparza trochę trudności, bo trzeba uwzględnić naprawdę wiele czynników. My postaramy się Wam pomóc. Rzecz jest jeszcze bardziej istotna, gdy na wypoczynek wybieramy się z dziećmi. W takim przypadku odpada miejscowość słynąca z ciszy i spokoju, bowiem pociechy będą się nudzić i z pewnością dadzą to odczuć rodzicom. Apartamenty w Międzyzdrojach, choć zapewnią wygodę wypoczynku to są nadmiernie oblegane i wręcz przygniatają mnogością atrakcji. W tym przypadku dzieci będą się cieszyć, ale dorośli kompletnie nie zdołają odpocząć. Z naszej strony możemy gorąco polecić apartamenty Hotelu Bałtyk w Niechorzu. Miejscowość oferuje szereg atrakcji, jednak wszystko odbywa się z umiarem i pozwoli nastroić pozytywną energią wszystkich, niezależnie od wieku. Ważkim atutem są komfortowe warunki i obsługa na wysokim poziomie. Nasze apartamenty to gwarancja satysfakcjonującego odpoczynku.

Wakacje nad morzem

Nie tylko w wakacje nad morzem ale także w pozostałych porach roku warto przyjechać do Niechorza. Przepiękny widok na morze wprost z łóżka apartamentu Domu na Plaży, szum fal ukoi nerwy jesienią, wiosna i zimą. Jesienne wakacje nad morzem kuszą także promocyjną ceną. Walory czystego powietrza w Niechorzu sprawią , że wakacje nad morzem o każdej porze roku będą ogromnym zastrzykiem sił witalnych zdrowia.

Wypoczynek nad morzem

Podczas wypoczynku nad morzem można wybrać się także na różne wycieczki. Od Świnoujścia do Kołobrzegu jest wygodna droga którą można dojechać do każdej miejscowości nadmorskiej – dzięki temu wakacje nad morzem maja ogromny walor krajoznawczy. Wypoczyneknad morzem a szczególnie w Domu przy plaży w Niechorzu to niezapomniane wspomnienia na cały rok

Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem - szczególnie w Niechorzu, umożliwiają całodobową terapię jodem. Jodu i czystego powietrza w Niechorzu jest tak dużo ponieważ miejscowość jest najbardziej wysuniętą na północ miejscowością wybrzeża - między innymi dlatego znajduje się tu zabytkowa latarnia morska. Korzystając z noclegów nad morzem zyskują Państwo także dużo zdrowia tak więc nie tylko wypoczynek nad morzem ale także dużo więcej zdrowia.

Niechorze

Niechorze jest miejscowością spokojną i idealną do spędzenia wakacji nad morzem. Niechorze i Pogorzelica tworzą razem 7 kilometrowy pas spacerowy: od latarni morskiej do lasu. W Niechorzu jest dużo atrakcji dla dzieci oraz innych rozrywek będących urozmaiceniem wypoczynku nad morzem. Info na Niechorze.pl

Rewal

Gmina Rewal odróżnia się od innych gmin ogromnymi nakładami na infrastrukturę turystyczną. Wczasowicze oceniają, że komfort pobytu w Gminie Rewal jest porównywalny z wybrzeżem hiszpańskim i bez porównania lepszy niż na wschodnim wybrzeżu Bałtyku. Gmina Rewal jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w branży turystycznej w kategoriach wakacje nad morzem i wypoczynek nad morzem.